breadcrumbs_revolution_theme

Шовкові вироби приємні до тіла і хочеться одягати їх знову і знову. Особливо влітку шовкові майки порятунок від спеки, халат з натурального шовку охолоджує тіло в задушливій квартирі, шовкова піжама з шортами тримає вранці в ліжку до останнього моменту. Це знають у кого є вироби з натурального шовку.


    Але ось проблемка у вигляді сліду від дезодоранту або розлучення від поту на улюбленій майці, цятка на халатику або піжамі і все! Що ж робити? Відповідь проста - ХІМЧИСТКА. Так Так Так! Тільки вона рідна врятує улюблену річ від дальньої полиці у шафі. Коштує це не дорого, залежить від розміру плями та ступеня забруднення, тому не затягуйте з цією справою і не займайтеся самодіяльністю.


  Відомі мережі хімчисток роблять все дуже швидко і якісно, ​​використовуючи у своєму арсеналі спеціалізовані засоби для шовку та відпарювачі, вони не шкодять делікатній тканині продовжуючи термін служби.


    Звичайно не треба прислухатися до порад подружок або «знаючих сусідів» - засоби для виведення плям, замочі і потрі, спец порошок і тим більше нашатир, останній хороший для натуральної замші.


Шовк замочувати не можна, а тим більше терти, в цьому випадку жодна хімчистка не допоможе.


Дотримуйтесь наших рекомендацій і шовковий одяг буде радувати вас не один рік.